Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  Alice Swan

  Share
  Selene
  Selene
  Dręczyciel

  Liczba postów : 2121
  Join date : 01/01/2015
  Age : 34
  Skąd : Piękna kraina zabita deskami

  Alice Swan

  Pisanie by Selene on Pon Lut 16, 2015 7:53 pm  Alice Swan

  Wiek, data urodzenia: ok 360 lat
  Narodowość: USA
  Rasa: Hybryda Wampiro-elf
  Zawód: Geofizyk
  Stan cywilny: {stan cywilny postaci}

  Motto: "Mam tyle do roboty na jutro, że nie wiem co olać jako pierwsze... "

  Twarzy udziela: Jessica Alba  Wygląd:


  Wysoka licząca 180 cm wzrostu, szczupła, o piwnych oczach i ciemnych włosach. Zwykle ubiera się tak, jak jej pasuje i tak aby dobrze czuła się w swoich ubraniach. Dobór garderoby zawsze wiąże się z okolicznościami w jakich się znajduje. Jej uroda jest naturalna, zwykle się nie maluje i nie przywiązuje zbytniej uwagi do makijażu, co nie stanowi reguły, że się nie maluje. Lubi eksperymentować z włosami, czasem jej twarz okala burza loków, czasem, staranie wygładzone pasma, a czasami zgrabnie upięty kok.
  Charakter:  Pod delikatnymi rysami twarzy i brązowym spojrzeniem, kryje się dwojaka osobowość. Z jednej strony elf, który potrafi być delikatny, prawy, zmysłowy i subtelny z drugiej zaś wampir, stosunkowo młody, który nie do końca kontroluje pragnienia i radzi sobie z emocjami.
  Jest oddaną przyjaciółką, kieruje się zasadami moralnymi oraz głosem serca. Rzadko działa pod wpływem impulsu, nigdy nie prowokowana nie robi krzywdy.
  Nie znosi końskich zalotów i cwaniaków, jest zamknięta w sobie, mało mówi dużo obserwuje, nie lubi opowiadać o swojej przeszłości, nie znosi osób ciekawskich i nudnych tematów. Ma własne zdanie i szanuje zdanie innych, nie wchodzi w niepotrzebne dyskusje. Jest skromna, ale potrafi też być niebezpieczna... Zwłaszcza dla nieprawych wampirów.
  Unika związków, nie szuka miłości, mężczyzn spławia tak szybko jak to możliwe, chociaż kiedy któryś jej się spodoba
  Rodzina:


  - Matka Mariach
  - Ojciec Edward
  - Brat Paul
  - Młodszy brat John

  Historia:  Urodziła się jako elfka, w stanie Waszyngton. Przeszło osiem lat temu, zakochana w wampirze, który potem okazał się podłym draniem, przeszła przemianę w wampira. Od tego czasu unika związków i mężczyzn. Znudzona podróżami po USA, wyjechała, na Atlantydę, szukając po prostu czegoś nowego.
  Opis umiejętności:  - Wszelkie cechy przypisywane hybrydom wampiroelfa.
  Słabe strony:  - Słońce,
  -Verbena
  - Podatność na urazy,
  - Przyciąga ciemne charaktery,
  - Jest jak magnes na kłopoty
  Inne ciekawostki:  brak
  Ekwipunek i aktualny strój:


  Pierścień z Lapis Lazuli, sukienka beżowa do kostek, japonki, torebka a w niej tel, kom, kluczyki do samochodu, portfel, dokumenty, pył chryzolitowy, verbena, tojad.   Obecny czas to Sro Mar 27, 2019 12:03 am