Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  Simon Harley

  Share
  Selene
  Selene
  Dręczyciel

  Liczba postów : 2121
  Join date : 01/01/2015
  Age : 34
  Skąd : Piękna kraina zabita deskami

  Simon Harley

  Pisanie by Selene on Pon Lut 16, 2015 7:50 pm  Simon Harley

  Wiek, data urodzenia: przeszło 750 lat
  Narodowość: Francuz
  Rasa: Wampir
  Zawód: Ginekolog położnik
  Stan cywilny: Wolny

  Motto: Nie ma rzeczy niemożliwych, nie ma zagadki bez rozwiązania, nie ma problemu, którego nie dałoby się rozwiązać.

  Twarzy udziela: Patrick Dempsey  Wygląd:


  Wysoki bo ok 190 cm. Szatyn o szarych oczach i łagodnym spojrzeniu. Dystyngowany, uśmiechnięty, szatyn o lekko kręconych włosach. Kocha się w garniturach i eleganckim stylu. Dobrze zbudowany, szczupły i wysportowany. Ma jasną karnację, a na jego twarzy zawsze można dostrzec zarys ciemnego zarostu.
  Charakter:  Wampir o łagodnym usposobieniu. Dżentelmen w każdym calu, delikatny i dystyngowany. Nad wyraz kulturalny i dociekliwy. Często zdarza się mu jednym uchem wpuszczać, drugim wypuszczać, słowa kierowane w jego stronę. Jest niezwykle odpowiedzialny i pewny siebie. Inteligentny, wykazujący się dużą empatią, jednak bywa tez szorstki, chociaż zdarza się mu to bardzo rzadko. Nie lubi opowiadać o sobie, bywa skryty zamknięty w sobie. Często pogrąża się w literaturze medycznej, ciągle zgłębiając wiedzę z zakresu medycyny. Nie znosi podróżować, ale niestety często wybywa na przeróżna szkolenia. dy pracuje nic i nikt nie jest w stanie wytrącić go ze skupienia. Skrupulatny, dociekliwy, oczytany i inteligentny. Doświadczony położnik i ginekolog. Wierny i wspaniały przyjaciel. Nieustraszony, pogróżki nie robią na nim wrażenia. Znudzony życiem i rutyną, sympatyczny lecz mający własne zdanie na każdy temat. Rozrywkowy, uwielbia balować, nie stroni od porządnych restauracji, kocha niemal każdą aktywność ruchową, oraz przebywanie na świeżym powietrzu. Jest smakoszem kawy i wina, które poza pracą wypija w nieograniczonych ilościach. Jeśli chodzi o jedzenie ciężko mu zaimponować, ma swoje smaki i kocha gotować, zawstydzając przy okazji niejedną kobietę. Kiedy jest poirytowany, bywa marudny i gadatliwy, roztrząsając czasem błahy problem do rozmiarów góry lodowej. Nie przestanie dopóki nie rozwiąże nurtującego go problemu, wtedy też często trudno się z nim dogadać, gdyż nic innego nie ma dla niego większego znaczenia. Zgodnie z jego zasadą, nie ma rzeczy niemożliwych, nie ma zagadki bez rozwiązania, nie ma problemu, którego nie dałoby się rozwiązać.  Rodzina:  To było tak dawno, że nie sposób wszystkiego opisać, a część z tej długiej historii opisano powyżej.
  Historia:  Pochodzi ze szlacheckiego rodu, niegdyś rycerz dziś położnik i ginekolog w skórze wampira, zmęczonego życiem, a czasem nawet sam sobą. Jego ojciec zginął na wojnie, matka zmarła z żalu, a on włóczył się tu i tam, zdobywał wiedzę i podróżował, aż dotarł w miejsce, gdzie znalazł swój kont. Ma też po jednej osiadłości nie mal w każdym mieście na świecie, i kilkoro osób zatrudnionych do obracania tymi przybytkami, gdyż sam zaczął się gubić w tym co posiada i komu wynajmuje.
  Opis umiejętności:  Wszelkie umiejętności przypisywane wampirom, a ponadto:
  - Jest jedynym specjalistą, zajmującym się ciążami ponadnaturalnymi na wyspie i jedynym od zadań specjalnych i sytuacji zwanych trudnymi.
  - Szybko zdobywa ufność.
  Słabe strony:  - Boi się związków,
  - Delikatne, subtelne i wrażliwe kobiety,
  - Nie potrafi przejść obojętnie obok potrzebującego,
  - Dobre wino,
  - Praca, której poświęca mnóstwo czasu.
  Inne ciekawostki:  Simon to zrównoważony, stateczny mężczyzna, który jest znudzony życiem, które chcąc odmienić musiałby stać się cud.
  Ekwipunek i aktualny strój:  Garnitur w szarym kolorze, ciemne sztruksy, bordowa koszula na guziki, czarny krawat, ze złota nitką, skórzany pasek, ciemne buty, portfel, pieczątka, walizka, recepty, pierwsza pomoc, stetoskop, termometr na czujnik podczerwieni, zestaw małego chirurga, środki dezynfekujące i opatrunkowe, papierkowa robota do domu, klucze do samochodu i mieszkania, tel. kom, pager, książka jakaś tam i poranna gazeta.


   Obecny czas to Wto Mar 26, 2019 11:18 pm