Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  Vanessa Boond

  Share
  Selene
  Selene
  Dręczyciel

  Liczba postów : 2121
  Join date : 01/01/2015
  Age : 34
  Skąd : Piękna kraina zabita deskami

  Vanessa Boond

  Pisanie by Selene on Pon Lut 16, 2015 6:48 pm  Vanessa Boond

  Wiek, data urodzenia: 458 lat
  Narodowość: Afrykanka
  Rasa: Druidka
  Zawód: Egiptolog, biegle czyta hieroglify oraz inne zapomniane języki
  Stan cywilny: Wolna

  Motto: Umiesz liczyć? Licz na siebie.

  Twarzy udziela: Mekia Cox  Wygląd:


  Jest mulatką o piwnych oczach i długich czarnych włosach. Wysoka i szczupła, bardzo elegancka. Ubiera się stosownie do okazji. Nie stroni od zabawy ubraniami i kolorami.

  Charakter:  Vanessa, jest z pozoru delikatną i wrażiwą kobietą, jednak pod maską urokliwej damy, kryje się duma i wyrachowanie, które wraz z upływającym czasem, rosło w niej coraz bardziej zakorzeniając się w jej sercu. Jest mściwa i niezależna. Jest wspaniałą przyjaciółką, wierną i oddaną. Pomaga tylko tym, którzy na tę pomoc zasługują. Przez wieki zgłębiała wszelaką wiedzę magiczną, przez co stała się szanowaną i poważaną wiedźmą. Zdaje sobie z tego sprawę, więc jest pewna siebie, zna swoją wartość i nie łatwo narzucić jej inne zdanie. Bywa wybuchowa i despotyczna, ale potrafi być też miła i ułożona. Uwielbia flirtować i zwykła jest owijać sobie mężczyzn wokół małego palca, robiąc z nich swoich niewolników.
  Rodzina:  Nie pamięta swej rodziny
  Historia:


  Nie wiele pamięta z czasów gdy była dzieckiem. Gdy dorosła, zaprzyjaźniła się z jedną wiedźmą, która zaczęła wprowadzać ją w meandry magi praktycznej jak i teoretycznej. Później zaczęłą szperać w księgach i uczyła się na własną rękę, przerastając w konsekwencji swoją nauczycielkę. Dużo podróżowała. Ciężko pracowała, aby zarobić na życie, ale pewne oszustwa podatkowe i bogaty jegomość, którego szybko się pozbyła, dały jej dostatnie życie, które wiedzie do dziś.

  Opis umiejętności:  - Używa magię białą i czarną
  - Posługuje się paro nastoma językami,
  - Zna starożytne pismo i języki, w tym kierunku też się kształciła, chcąc umieć korzystać z tzw zakazanych ksiąg, których języka już nikt nie pamięta.
  - Rozległa wiedza o minerałach i ziołach,
  - Uwodzicielka
  - Odwaga
  Słabe strony:  - Nie znosi wody,
  - Podlega hipnozom,
  - Jest pyskata,
  - Zbyt pewna siebie,
  Inne ciekawostki:  Vanessa jest kobietą która wiele przeżyła i pamięta czasy polowań na czarownice. Jest silną i niezależną kobietą, która nie przebiera w słowach, kiedy ktoś ją zirytuje.
  Ekwipunek i aktualny strój:  Szara krótka sukienka, szeroki ciemny pas, rozpuszczone loki, ciemne szpilki, zielony sweterek na guziki, zawiązany na szyi, ciemna torebka, w której znajduje się portfel, notes z zaklęciami, spray chryzolitowy, verbena, tojad, perfuma, paczka gum do żucia, kosmetyczka, lusterko, okulary przeciwsłoneczne, zielnik, klucze do mieszkania.

  LINK DO DOMU POSTACI:
  1. http://atlantydarpg.forumpolish.com/f67-rezydencja-vanessy-bond

  Selene
  Selene
  Dręczyciel

  Liczba postów : 2121
  Join date : 01/01/2015
  Age : 34
  Skąd : Piękna kraina zabita deskami

  Re: Vanessa Boond

  Pisanie by Selene on Sob Maj 23, 2015 12:03 am

  UMIEJĘTNOŚCI PREMIOWANE SESJĄ:

  1) Łuk Czasu
  Ta magia polega na manipulacji "czasem" obiektów nieożywionych, lub nieczujących obiektów ożywionych, takich jak drzewo. Druid może postarzyć, lub przyspieszyć wzrost jakiegoś obiektu i użyć go do ataku. Magia ta może być także używana do zatrzymania danego obiektu w czasie "zamrażając" go w powietrzu.  Dodatkowo użytkownik może przywracać uszkodzone obiekty do ich pierwotnego stanu np. zamienić lód w wodę. Magowie używający tej magii mogą stworzyć "kule" czasu, które pokazują różne możliwe przyszłości.

   Obecny czas to Wto Mar 26, 2019 11:10 pm