Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  JOSEPH TORRINGTON

  Share
  Selene
  Selene
  Dręczyciel

  Liczba postów : 2121
  Join date : 01/01/2015
  Age : 34
  Skąd : Piękna kraina zabita deskami

  JOSEPH TORRINGTON

  Pisanie by Selene on Pon Lut 16, 2015 6:29 pm  Joseph Torrington

  Wiek, data urodzenia: 500 lat
  Narodowość: Brytyjczyk
  Rasa: Mutant
  Zawód: Bankier
  Stan cywilny: Wolny

  Motto: Idź przed siebie zostaw cienie

  Twarzy udziela: Hugh Jackman  Wygląd:  Przystojny, wysoki, wspaniale wyrzeźbiony, o ciemnych włosach i pięknych szarych oczach. Ubiera się jak przystało na daną okazję, jednak woli sportowe ubranie, co nie znaczy, że jest pozbawiony gustu. Przenikliwe spojrzenie, zarost kilkudniowy dodający mu powagi i elegancji, choć nie zawsze wygląda to w jego wydaniu estetycznie.
  Charakter:  Joseph jest mutantem niemal kompletnie pozbawionym współczucia i wyższych uczuć. Jest przebiegły, bywa arogancki i sarkastyczny, nienawidzi sprzeciwu i nie dba o nic. Jest wybuchowy i porywczy, ale nigdy nie jest niekulturalny. Można rzec jest bardzo "kulturalnym chamem". Nienawidzi się zwierzać, jest tajemniczy i tylko cud może sprawić, że przed kimś się otworzy. Zamknięty w sobie, niebezpieczny bez mrugnięcia okiem potrafi wyrwać komuś serce lub skręcić kark. W wyjątkowych sytuacjach bywa, prawdziwym dżentelmenem, zwłaszcza, gdy kobieta go zafascynuje, co zdarza się bardzo rzadko. Bywa uśmiechnięty, ale pod maską uśmiechu, zawsze kryje się drugie dno. Jego dobra strona jest głęboko schowana pod maską obojętności i chłodu.
  Rodzina:  Nie ma rodziny sam ją uśmiercił
  Historia:  Urodził się w sierpniu, ponad 500 lat temu, w szlacheckiej rodzinie, w której zasady, etyka i moralność, były ważniejsze niż cokolwiek innego, oczywiście z pozoru, gdyż tak naprawdę jego rodzice, każde z osobna żyło na własną rękę, nienawidząc się i awanturując niemal bez przerwy. Matka Josepha, oddała go pod opiekę nianiek, a następnie guwernantki, która go biła i upokarzała. Brak zainteresowania ze strony rodziców, sprawił, że te pomału stracił w wiarę w siebie i uwierzył iż jest nic niewartym nieudacznikiem. Gdy dorósł, został przekazany na front, gdzie został ciężko ranny i pozostawiony na polu bitwy, kiedy się ocknął nie był sobą, a z jego dłoni wyrastają ostre tytanowe szpony, wrócił na front, gdzie po krótkim czasie został zaatakowany przez bandę grasujących wampirów. Nie wiele pamięta z tego okresu, ale gdy się ocknął był już tym kim jest do tej pory, żądną krwi bestią i mutantem którym stał się przez eksperymentujący rząd. 
  Opis umiejętności:  Wszelkie cechy przypisywane wampiromo, a ponadto:
  - Długie tytanowe noże, które przypominają szpony a które wysuwają się mu z pomiędzy palców.
  Słabe strony:  - Słabość do elfów, kobiety tej rasy budzą w niem uczucie łagodności i uległości, którego tak bardzo nie lubi.
  - Słońce,
  - Verbena
  - Wybuchowość,
  -Wrażliwość na kobiecą krzywdę.
  Inne ciekawostki:  Joseph to gbur i impertynentyk, jednak nikt nie wie o tym, że we wnętrzu ciała to wrażliwy i wspaniały facet.
  Ekwipunek i aktualny strój:  Wytarte dżinsy, koszulka polo w kolorze zielonym, półbuty skórzane i również podniszczone, dżinsowa kurtka, klucze do samochodu, portfel, tel. kom, dokumenty.


   Obecny czas to Wto Mar 26, 2019 11:18 pm