Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  THOMAS JOHNSON

  Share
  Selene
  Selene
  Dręczyciel

  Liczba postów : 2121
  Join date : 01/01/2015
  Age : 34
  Skąd : Piękna kraina zabita deskami

  THOMAS JOHNSON

  Pisanie by Selene on Pon Lut 16, 2015 3:58 am  THOMAS JOHNSON

  Wiek, data urodzenia: Dawno, dawno temu...
  Narodowość: USA; Minesota
  Rasa: Wampir
  Zawód: Psychiatra
  Stan cywilny: Zaręczony z Rebekhą Mikaelson

  Motto: Trzymaj przyjaciół blisko, a wrogów jeszcze bliżej.

  Twarzy udziela: KEANU REEVES  Wygląd:  Wysoki, dobrze zbudowany brunet, o przeszywających piwnych oczach. Lubi wyglądać poważnie, dlatego ubiera się elegancko jak na poważnego mężczyznę przystało. Ciemny zarost dodaje mu powagi i nonszalancji.
  Charakter:  Inteligentny, zmysłowy, nonszalancki, bystry, lojalny, wierny, realista, trzeźwo patrzący na świat, wyrozumiały, ale oprócz tych wszystkich plusów ma również minusy: bywa sarkastyczny zwłaszcza sprowokowany, wyrwie każde serce w obronie godności kobiety, nie lubi kłopotów i nie miesza się w nie jednak sprowokowany, potrafi być nieobliczalny, jest również tajemniczy i potrafi być także arogancki.
  Rodzina:  Nie pamięta o niej, a z tej obecnej: Ukochana Rebekah Mikaelson, syn Actus; szwagrowie z córkami i teściowie z Mikaelsonów.
  Historia:  Urodził się w Usa w Minnesocie, po czym odbył długą wędrówkę po świecie, nabywając przeróżnych umiejętności, pięćset lat wystarczyło aby nabył to i owo. Ukończył medycynę zdobywając specjalizację z psychiatrii. Rozpoczął pracę w szpitalu w Seattle, gdzie poznał swoją żonę. Po burzliwym związku rozstał się z nią poświęcając karierze zawodowej. na Atlantydę przyjechał, bo chciał zamieszkać w miejscu, gdzie nie będzie musiał ukrywać swojego pochodzenia. Tu też odnowił kontakty z rodziną pierwotnych, zakochał się w Rebekhce, z czego urodził się syn Actus.
  Opis umiejętności:  - Zdolności typowe wampirom.
  - Szybko poznaje rozmówcę.
  Słabe strony:  - Słabości typowe wampirom.
  Inne ciekawostki:  Brak.
  Ekwipunek i aktualny strój:  Czarny garnitur, czarne spodnie w kant, biała koszula, czarny krawat, czarne półbuty, dwudniowy zarost. Czarny mercedes, portfel, laptop, telefon komórkowy, fiolka Werbeny.


   Obecny czas to Wto Mar 26, 2019 11:11 pm