Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  KOMNATA XI

  Share
  Selene
  Selene
  Dręczyciel

  Liczba postów : 2121
  Join date : 01/01/2015
  Age : 34
  Skąd : Piękna kraina zabita deskami

  Re: KOMNATA XI

  Pisanie by Selene on Sro Maj 27, 2015 1:11 am

  Kolejne obrazy przewijały się przed jego powiekami, czuł coraz większy gniew, kiedy dostrzegł także, jak Ciri zaciska mocno zęby. Gwałtownie opuścił jej umysł, przesuwając dłonią po jej policzku.
  - Przepraszam - mruknął. - Wiem, że to nieprzyjemne. Na prawdę nie pamiętasz twarzy tej su... wiedzmy? - spytał, nie kryjąc irytacji, gdyż to co zobaczył budziło w nim chęć mordu.
  Ruda
  Ruda
  Maniak

  Liczba postów : 817
  Join date : 01/04/2015
  Age : 35
  Skąd : Kraj kurewstwem i miodem płynący

  Re: KOMNATA XI

  Pisanie by Ruda on Sro Maj 27, 2015 2:05 am

  - Nie pamiętam... - odpowiedziała słabo, czując jak zaczyna tracić siły, co wiązało się z zaglądaniem Murata do jej głowy. - Nie umiem przypomnieć sobie jej twarzy... Nie znalazłeś niczego..? - zapytała, mając wrażenie, że zaraz zwyczajnie odpłynie. Jej dłoń zsunęła się z jego ramienia, bezwładnie opadając na kołdrę, a powieki nagle zrobiły się ciężkie jak z ołowiu.
  Selene
  Selene
  Dręczyciel

  Liczba postów : 2121
  Join date : 01/01/2015
  Age : 34
  Skąd : Piękna kraina zabita deskami

  Re: KOMNATA XI

  Pisanie by Selene on Sro Maj 27, 2015 2:21 am

  Zerknął na nią, a kąciki jego ust uniosły się do góry w ciepły uśmiech. Podciągnął dłonią kołdrę i otulił nią szczelnie Ciri.
  - No i masz ci babo placek - zamruczał niemal szeptem, całując ją w czubek małej białej główki. - Śpij smacznie krasnalku.
  Wbił wzrok w sufit. Nadal był wściekły i zastanawiał się czy zna lub widział na wyspie jakieś cholerne wilkołaki, które mógłby przyprzeć do muru i dowiedzieć się czegoś więcej. Nie podobało mu się to, że wiedźmy zaczynały panoszyć się na wyspie jak na własnych włościach.

  [Temat zamknięty] - Tygodniowy przeskok.

  Sponsored content

  Re: KOMNATA XI

  Pisanie by Sponsored content


   Obecny czas to Pon Mar 25, 2019 9:08 am