Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  TOBIAS

  Share
  Selene
  Selene
  Dręczyciel

  Liczba postów : 2121
  Join date : 01/01/2015
  Age : 34
  Skąd : Piękna kraina zabita deskami

  TOBIAS

  Pisanie by Selene on Pią Lut 06, 2015 2:20 pm
  TOBIAS

  Wiek, data urodzenia: 1500 lat
  Narodowość: USA
  Rasa: PRZEŚMIEWCA
  Zawód: UWODZICIEL
  Stan cywilny: WOLNY STRZELEC

  Motto: Choć je­go szpa­da krwa­we da­je cięcia, miło wspo­minają dziewi­ce jej pchnięcia.


  Twarzy udziela: Noah Mils  Wygląd:  Tobias jest ponad dwu metrowym mężczyzną o ciemnym kolorze włosów i ciemnych oczach. Jest dobrze zbudowany i jak każdy prześmiewca ma atletyczną budowę ciała. Jest przystojny, na jego twarzy zwykle gości kilkudniowy zarost i zwykle chodzi z odkrytym torsem. Ma ogromne skrzydła w kolorze czarno brązowym. Nie przywiązuje uwagi do wyglądu zewnętrznego i ubioru, co nie znaczy, że nie ubierze się w coś eleganckiego, gdy wymaga tego okazja.
  Charakter:  Tobias na ogół jest poważnym facetem o przenikliwym spojrzeniu, który potrafi przejrzeć rozmówcę i przewidzieć jego kolejny krok. Jest starym wyjadaczem, więc jest także stonowany i poważny, jednak potrafi się bawić i dowcipkować, gdy ma na to ochotę. Jest oddanym przyjacielem, co do wierności, można by mu było dużo zarzucić, gdyż jedyne co kocha w swoim życiu, to piękne, delikatne kobiety, które niekoniecznie wiedzą czego chcą. Biada dziewicą, gdyż takie potrafi rozpoznać na pierwszy rzut oka i omamić w kilka godzin. Jest dżentelmenem w każdym calu, natomiast nie znosi kobiet zadziornych i zbyt pewnych siebie, zwykle tępi to robactwo, a kobieta taka w jego obecności może liczyć na nieposkromiony język i cięte riposty.
  Nieprowokowany nie robi nikomu krzywdy, jednak jeśli komuś uda się wyprowadzić Tobiasa z równowagi, nie będzie się liczył z tym czy jest to kobieta czy mężczyzna, po prostu zrobi to co podyktuje mu serce w danym momencie.
  Jest wrażliwy na czyjeś cierpienie, kocha rozmowy filozoficzne, sporo czyta i pali. Nigdy nie rozstaje się z paczką papierosów. Można by rzec, że jest też romantykiem, acz bardziej wykorzystuje tę umiejętność do podrywania kobietek.
  Jest uparty i ciekawski. Lubi słuchać plotek, grzebać w czyiś mózgach i uwielbia spłatać figle magią, zwłaszcza kobietą, którym wydaje się, że wszystkie rozumy pojadły.
  Lubi seks, jednak nie lubi uprawiać go gdzie popadnie, w tym przypadku, musi to być miejsce nastrojowe i pełne intymności, aby jego... dziewice... czuły się komfortowo.
  Rodzina:  Tatuś kochany Kalona, którego szanuje, uwielbia z nim rozmowy filozoficzne, oraz liczne rodzeństwo, w tym jego kochana załoga Lefran, Rephaim, Sabbahattin, Shikamaru, Ronald i Murat, oraz Seneca i wielu, wielu innych.
  Historia:  Historia jest taka jak u większości... urodził się, dorósł, matka zmarła, ojca znalazł później, włóczy się po świecie i zalicza... dziewice.
  Opis umiejętności:  - Hipnoza,
  - Magia,
  - Umiejętność latania,
  - Jego krew leczy,
  - Dar przekonywania,
  - Umiejętność kłamania,
  - Skrzydła, które pełnią także funkcję tarczy,
  - Zniewalający uśmiech,
  - Przenikliwe spojrzenie,
  - Doskonały mówca,
  - Urok osobisty,
  - Opanowanie,
  - Humor - dusza towarzystwa, bawidamek.

  Słabe strony:  {słabe strony postaci: jej lęki etc}
  Inne ciekawostki:  Tobias jest chodzącym radarem na dziewice, bez względu na wiek, prawie każda jest jego.
  Ekwipunek i aktualny strój:  Dżinsy, biała koszula w ciemną kratkę, portfel, ciemne skórzane buty, packa papierosów, tel. kom, paczka kondomów.


   Obecny czas to Wto Mar 26, 2019 11:22 pm