Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

KOMNATA GŁÓWNA - Page 3 GmmuXwPImage Map

3 posters

    KOMNATA GŁÓWNA

    Selene
    Selene
    Dręczyciel


    Liczba postów : 2121
    Join date : 01/01/2015
    Age : 39
    Skąd : Piękna kraina zabita deskami

    KOMNATA GŁÓWNA - Page 3 Empty Re: KOMNATA GŁÓWNA

    Pisanie by Selene Pon Mar 09, 2015 10:59 pm

    Słuchając go, uśmiechnęła się ciepło, delikatnie gładząc dłonią jego policzek. Wpatrywała się w jego oczy, napawając się ich głębią. Był cudowny, piękny i  miał zniewalający uśmiech.
    - I taki bądź zawsze - szepnęła. - Nigdy się nie zmieniaj, bo jesteś idealny i wyjątkowy. Właśnie takiego cię pokochałam - dodała, delikatnie wpijając się w jego usta.
    Nyks
    Nyks
    Lepiej nie zadzierać


    Liczba postów : 1981
    Join date : 02/01/2015
    Age : 30
    Skąd : Z małej, zapuszczonej wiochy...

    KOMNATA GŁÓWNA - Page 3 Empty Re: KOMNATA GŁÓWNA

    Pisanie by Nyks Wto Mar 10, 2015 11:12 am

    Uśmiechnął się ciepło na jej słowa, odgarniając niesforny kosmyk jej włosów, po czym zamruczał w rozkoszy, odwzajemniając jej subtelny, acz zmysłowy, pocałunek. Wplótł palce w jej gęste włosy, rozkoszując się jej bliskością, po czym oderwał się od niej i zerknął w jej oczy.
    - Nie jestem idealny. Jedynie przyćmiewam twoją urodę, najdroższa - odparł z westchnieniem zachwytu. - To ty jesteś wyjątkowa i idealna, kochanie. Sprawiasz, że jestem lepszym człowiekiem, a co najważniejsze, nosisz pod sercem moją pierwszą córkę, którą kocham już całym sobą...
    Selene
    Selene
    Dręczyciel


    Liczba postów : 2121
    Join date : 01/01/2015
    Age : 39
    Skąd : Piękna kraina zabita deskami

    KOMNATA GŁÓWNA - Page 3 Empty Re: KOMNATA GŁÓWNA

    Pisanie by Selene Wto Mar 10, 2015 7:02 pm

    - My ciebie też kochamy... niepotrzebnie się obawiasz odrzucenia. Zobaczysz jak ta maleńka istotka bardzo cię kocha - odparła z uśmiechem, nadal gładząc jego włosy. - I nie jestem idealna, sam zobaczysz ile mam wad. Ale to przyjdzie z czasem, a wtedy sam się przekonasz.
    Nyks
    Nyks
    Lepiej nie zadzierać


    Liczba postów : 1981
    Join date : 02/01/2015
    Age : 30
    Skąd : Z małej, zapuszczonej wiochy...

    KOMNATA GŁÓWNA - Page 3 Empty Re: KOMNATA GŁÓWNA

    Pisanie by Nyks Wto Mar 10, 2015 7:22 pm

    - Ja wad nie widzę. Ani jednej - posłał ukochanej ciepły uśmiech, zerkając w jej oczy. - Nie zarzucaj sobie czegoś, co nie jest prawdziwe, najdroższa - dodał, całując ją delikatnie w skroń. - I słusznie się obawiam. Boję się, że nie zdołam jej zagwarantować pewnego, szczęśliwego dzieciństwa - westchnął cicho, opuszczając spojrzenie. Bał się również o Jane, czy ciąża i poród przebiegną bez przeszkód, ale tą myśl pozostawił tylko dla siebie.
    Selene
    Selene
    Dręczyciel


    Liczba postów : 2121
    Join date : 01/01/2015
    Age : 39
    Skąd : Piękna kraina zabita deskami

    KOMNATA GŁÓWNA - Page 3 Empty Re: KOMNATA GŁÓWNA

    Pisanie by Selene Wto Mar 10, 2015 8:24 pm

    - Mając takiego ojca, zawsze będzie szczęśliwa. Nie pieniądze, bogactwa i rzeczy tego świata uczynią ją szczęśliwą, lecz miłość obojga rodziców, dwóch osób, które kochają ją najbardziej na świecie i nikt inny nie zdoła pokochać jej tak jak my. Jestem dobrej myśli, nie mam złych przeczuć, myślę, że wszystko z czasem się ułoży. Nie chcę abyś się zamartwiał - odparła półtonem, zerkając w jego cudne oczy.
    Nyks
    Nyks
    Lepiej nie zadzierać


    Liczba postów : 1981
    Join date : 02/01/2015
    Age : 30
    Skąd : Z małej, zapuszczonej wiochy...

    KOMNATA GŁÓWNA - Page 3 Empty Re: KOMNATA GŁÓWNA

    Pisanie by Nyks Wto Mar 10, 2015 8:50 pm

    - Tak, to prawda kochanie - westchnął, delikatnie przerzucając jej włosy za plecy. - Jednak nie jestem ideałem ojca. Nigdy nie byłem. Choć dzięki tobie może to się zmieni..? - zamyślił się na chwilę, przyklejając do ust ciepły uśmiech. - Samą swoją obecnością sprawiasz, najdroższa, iż chcę być lepszy i mam dla kogo - pocałował ją w skroń, przesuwając dłonią po jej ramieniu. Odetchnął cichutko z ulgą, gdy powiedziała że nie ma złych przeczuć. - Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, a problemy szybko rozwiążemy - westchnął cicho, wtulając ukochaną do piersi i chowając twarz w jej włosach.
    Selene
    Selene
    Dręczyciel


    Liczba postów : 2121
    Join date : 01/01/2015
    Age : 39
    Skąd : Piękna kraina zabita deskami

    KOMNATA GŁÓWNA - Page 3 Empty Re: KOMNATA GŁÓWNA

    Pisanie by Selene Wto Mar 10, 2015 9:52 pm

    Wtulona w jego ramiona, przymknęła powieki, wsłuchując się w rytm jego serca. Czuła się spokojnie i przyjemnie. Za oknem była już ciemna noc, wokół panowała cisza, chociaż zapewne nie dla jej anioła. On słyszał wszystko.
    - Jak radzisz sobie z faktem, że słyszysz więcej niż ja? Nie jst to uciążliwe? Czasami zapewne nie słyszysz własnych myśli, to musi być ciężkie?
    Nyks
    Nyks
    Lepiej nie zadzierać


    Liczba postów : 1981
    Join date : 02/01/2015
    Age : 30
    Skąd : Z małej, zapuszczonej wiochy...

    KOMNATA GŁÓWNA - Page 3 Empty Re: KOMNATA GŁÓWNA

    Pisanie by Nyks Wto Mar 10, 2015 10:41 pm

    - Już do niego zwykłem i nie zwracam na to uwagi. Czasami się po prostu wyłączam, kiedy jest zbyt głośno - odpowiedział, po czym parsknął stłumionym śmiechem, gdy usłyszał wrzaski Mayi. - Mhm. Jeden z prześmiewców obudził Mayę... - odparł, kręcąc w niedowierzaniu głową. - I to spowodowaniem deszczu w jej pokoju - dodał z cichym westchnieniem.
    Selene
    Selene
    Dręczyciel


    Liczba postów : 2121
    Join date : 01/01/2015
    Age : 39
    Skąd : Piękna kraina zabita deskami

    KOMNATA GŁÓWNA - Page 3 Empty Re: KOMNATA GŁÓWNA

    Pisanie by Selene Wto Mar 10, 2015 10:43 pm

    Jane zerknęła na Kalonę z wyrazem zdziwienia wymalowanym na twarzy. Nie wiedziała i nie rozumiała jak mogli obudzić ją deszczem.
    - Jak to deszczem? Ona ma pokój na tarasie? Nie rozumiem... - odparła, po czym sama parsknęła śmiechem.
    Nyks
    Nyks
    Lepiej nie zadzierać


    Liczba postów : 1981
    Join date : 02/01/2015
    Age : 30
    Skąd : Z małej, zapuszczonej wiochy...

    KOMNATA GŁÓWNA - Page 3 Empty Re: KOMNATA GŁÓWNA

    Pisanie by Nyks Wto Mar 10, 2015 11:05 pm

    - Nie. Po prostu magią spowodowali, iż zaczął padać deszcz w jej pokoju - zaśmiał się Kalona, zerkając na ukochaną spod oka. - Widać tak bardzo chcieli z nią porozmawiać, iż postanowili uderzyć w czuły, druidzi punkt - dodał, kręcąc w niedowierzaniu głową.
    Selene
    Selene
    Dręczyciel


    Liczba postów : 2121
    Join date : 01/01/2015
    Age : 39
    Skąd : Piękna kraina zabita deskami

    KOMNATA GŁÓWNA - Page 3 Empty Re: KOMNATA GŁÓWNA

    Pisanie by Selene Wto Mar 10, 2015 11:10 pm

    - Dlaczego w czuły? - spytała. - Druidki nie lubią wody? Dlaczego? A jeśli nie lubią to jak się ... myją? Kąpią? Przecież muszą się myć? Maya wygląda na zadbaną kobietę, ma piękne długie włosy i jest prześliczną kobietą.
    Nyks
    Nyks
    Lepiej nie zadzierać


    Liczba postów : 1981
    Join date : 02/01/2015
    Age : 30
    Skąd : Z małej, zapuszczonej wiochy...

    KOMNATA GŁÓWNA - Page 3 Empty Re: KOMNATA GŁÓWNA

    Pisanie by Nyks Sro Mar 11, 2015 12:31 pm

    - Muszą sobie radzić, prawda? Najczęściej przygotowują sobie mieszanki ziołowe, albo wspomagają się magią - odpowiedział na jej pytanie. - Woda osłabia druidów tak, jak chryzolit prześmiewców czy werbena wampiry - dodał z cichym westchnieniem. - Jednak do tej pory nie jestem pewien dlaczego...
    Selene
    Selene
    Dręczyciel


    Liczba postów : 2121
    Join date : 01/01/2015
    Age : 39
    Skąd : Piękna kraina zabita deskami

    KOMNATA GŁÓWNA - Page 3 Empty Re: KOMNATA GŁÓWNA

    Pisanie by Selene Sro Mar 11, 2015 10:17 pm

    - Ja ani tyle nie odpowiem ci na to pytanie - westchnęła. - Jestem tylko zwykłą szarą i głupiutką myszką, która tutaj poznaje świat i życie na nowo. Czuję się tak jakbym dopiero co się narodziła. Jestem troszkę... - westchnęła. - Bardzo zagubiona. Nie wiem kim jest kto, co potrafi a bez ciebie na pewno nie poradziłabym sobie tutaj. Słuchając i obserwując tych kilka osób, które się tu przewinęły, a zwłaszcza kobiety, widzę że to bardzo silne i mocne osobowości, mają własne zdanie, są pewne siebie, piękne i posługują się swoimi atutami, ja nie mam nic... nadal nie rozumiem, co we mnie widzisz. - Pokręciła głową w niedowierzaniu, opuszczając spojrzenie i cicho wzdychając, zaczęła bawić się skrawkiem delikatnego materiału, którym pokryta była kołdra.
    Nyks
    Nyks
    Lepiej nie zadzierać


    Liczba postów : 1981
    Join date : 02/01/2015
    Age : 30
    Skąd : Z małej, zapuszczonej wiochy...

    KOMNATA GŁÓWNA - Page 3 Empty Re: KOMNATA GŁÓWNA

    Pisanie by Nyks Sro Mar 11, 2015 10:27 pm

    Kalona cicho westchnął, przyciągając ukochaną bliżej siebie i wsunął nos w jej włosy, napawając się jej zapachem. Uśmiechnął się ciepło, całując ją w skroń, po czym westchnął w zachwycie, omiatając spojrzeniem ukochaną, nim odpowiedział.
    - Widzę w tobie sens mojego życia, najdroższa - wyszeptał z czułością. - Widzę w tobie cały mój świat, zawarty w jednej osóbce, która choć niezwykle krucha, wydobywa ze mnie od dawien dawna uśpioną delikatność. Widzę anioła, zesłanego przez niebiosa, który daje mi szansę na lepsze życie, oraz obdarza mnie szczęściem. Widzę piękną kobietę, która mimo tego ma niezwykle zaniżoną samoocenę - westchnął cicho, kręcąc w niedowierzaniu głową. - Mógłbym tak wymieniać bez końca... - pocałował ją delikatnie w policzek i zerkając w jej oczy posłał elfce kolejny, ciepły uśmiech.
    Selene
    Selene
    Dręczyciel


    Liczba postów : 2121
    Join date : 01/01/2015
    Age : 39
    Skąd : Piękna kraina zabita deskami

    KOMNATA GŁÓWNA - Page 3 Empty Re: KOMNATA GŁÓWNA

    Pisanie by Selene Sro Mar 11, 2015 11:08 pm

    Westchnęła cichutko, na krótką chwilkę spoglądając w jego oczy.
    - Kocham cię... - szepnęła. - Dla mnie teraz tylko to ma sens i córeczka. Wy nadajecie memu życiu barw i dajecie nadzieję na lepsze jutro. Nic więcej teraz się dla mnie nie liczy. Tylko to byście byli szczęśliwi i zdrowi, a reszta jakoś sama się ułoży.
    Nyks
    Nyks
    Lepiej nie zadzierać


    Liczba postów : 1981
    Join date : 02/01/2015
    Age : 30
    Skąd : Z małej, zapuszczonej wiochy...

    KOMNATA GŁÓWNA - Page 3 Empty Re: KOMNATA GŁÓWNA

    Pisanie by Nyks Czw Mar 12, 2015 12:41 pm

    - Ja ciebie również. Nawet nie wiesz, jak bardzo, kochanie - westchnął, zerkając w oczy elfki z czułością i troską. - Zrobiłbym dla ciebie wszystko, najdroższa - uśmiechnął się ciepło do kobiety swojego życia, przesuwając dłonią po jej policzku. - I bez wątpienia się ułoży. Zmieni się najlepsze. Ja jestem tylko dobrzej myśli.
    Selene
    Selene
    Dręczyciel


    Liczba postów : 2121
    Join date : 01/01/2015
    Age : 39
    Skąd : Piękna kraina zabita deskami

    KOMNATA GŁÓWNA - Page 3 Empty Re: KOMNATA GŁÓWNA

    Pisanie by Selene Czw Mar 12, 2015 1:32 pm

    - Wszystko okaże się z czasem - odparła z uśmiechem. Podparła się na ramieniu wpatrując się w ten cudny pokój. Był piękny, kolory uzupełniały się nawzajem i był ogromny niczym prawie całe jej mieszkanie. Westchnęła cicho, przesuwając dłonią po miękkiej pościeli, uświadamiając sobie, że nie pamięta by kiedykolwiek dotykała coś tak miłego i dobrego gatunkowo.
    - Nie wiem czy się przyzwyczaję - odparła po chwili. - Nie wiem czy potrafię żyć w luksusie, z pewnością wystarczył by mi pokój dla służby. - Ponownie westchnęła cicho, przenosząc spojrzenie na ukochanego. - Przez prawie dwa lata żyłam w  warunkach... - Przełknęła nerwowo ślinę. - A tu...
    Nyks
    Nyks
    Lepiej nie zadzierać


    Liczba postów : 1981
    Join date : 02/01/2015
    Age : 30
    Skąd : Z małej, zapuszczonej wiochy...

    KOMNATA GŁÓWNA - Page 3 Empty Re: KOMNATA GŁÓWNA

    Pisanie by Nyks Czw Mar 12, 2015 5:13 pm

    Kalona wysłuchał ukochanej, a na to iź znów poddała się wspomnienom, westchnął cicho, obserwując ją w milczeniu.
    - Nie musisz nic mówić, kochanie - westchnął przedwieczny, zerkając ze spokojem na ukochaną. - Nie myśl o przeszłości, bowiem to było i nigdy nie wróci. Zadbam o to, i dopilnuję tego osobiście - dodal, uśmiechając się pod nosem pokrętnie. - A tutaj. A tutaj jest nasze małe królestwo, gdzie nikt nie będzie cię szukał, za to na wezwanie dostarczą tego, co potrzebujesz. Tym bardziej mając na uwadze twój cudowny, błogosławiony stan - dodał, delikatnie przesuwając dłonią po brzuszku Jane. - Nie pozwolę, by komuś stała się krzywda, zwłaszcza tobie - zapewnił, zerkając pokrótce w jej cudowne, błękitne oczy. - A wspólnymi siłami poradzimy sobie z każdym problemem - uśmiechnął się, przesuwając dłonią po jej policzku i pocałował ją delikatnie w skroń.
    Selene
    Selene
    Dręczyciel


    Liczba postów : 2121
    Join date : 01/01/2015
    Age : 39
    Skąd : Piękna kraina zabita deskami

    KOMNATA GŁÓWNA - Page 3 Empty Re: KOMNATA GŁÓWNA

    Pisanie by Selene Czw Mar 12, 2015 10:37 pm

    - Nie martwię się. Ja tylko... trudno jest mi ogarnąć ten ogrom. Czuję się jak Alicja w krainie czarów. - Zaśmiała się gdyż to sformułowanie było jakże adekwatne do sytuacji w jakiej się znalazła. - Wszystko jest nowe... dziwne... ja nie jestem zwykłym człowiekiem... wszystko jest duże, a droga nieznana, wokół mnie są przyjaciele i wrogowie a na dokładkę mam jakąś misję do spełnienia i to teraz kiedy jestem w ciąży. - Na domiar wszystkiego jestem zakochana po same uszy w najprzystojniejszym mężczyzną na świecie, który żeby tego było mało jest cudownym, delikatnym, mądrym i wspaniałym człowiekiem nie z tej ziemi... To wiele jak na kilka dni.
    Nyks
    Nyks
    Lepiej nie zadzierać


    Liczba postów : 1981
    Join date : 02/01/2015
    Age : 30
    Skąd : Z małej, zapuszczonej wiochy...

    KOMNATA GŁÓWNA - Page 3 Empty Re: KOMNATA GŁÓWNA

    Pisanie by Nyks Czw Mar 12, 2015 11:03 pm

    - Alicja w Krainie Czarów... - powtórzył tytuł zarówno filmu, jak i powieści a może nawet i musicalu oraz serialu. Tak, to był dość popularny motyw, przerabiany i rekonstruowany na sposobów różnych masę. - Po prawdzie można tak określić - sam zaśmiał się cicho pod nosem. - Atlantyda od zawsze była pełna magii i kreatur, normalnie istniejących jedynie w baśniach - dodał, wtulając elfkę do siebie ciut mocniej. - Ten czas, może i krótki, sprawił iż moje życie zmieniło się diametralnie. Na lepsze. Ja się zmieniłem - westchnął cicho, całując ukochaną w skroń. - Oczekuję narodzin mojej pierwszej od tysięcy lat córki, poznałem najwspanialszego Anioła, jakiego dane mi było spotkać. Tak, kochanie, jesteś Aniołem. Idealnym, czystym i pięknym - powtórzył swoje słowa po raz któryś, ciepło się uśmiechając. - Jednak za te dni oddałbym wszystko.
    Selene
    Selene
    Dręczyciel


    Liczba postów : 2121
    Join date : 01/01/2015
    Age : 39
    Skąd : Piękna kraina zabita deskami

    KOMNATA GŁÓWNA - Page 3 Empty Re: KOMNATA GŁÓWNA

    Pisanie by Selene Czw Mar 12, 2015 11:07 pm

    Uśmiechnęła się ciepło, wtulając się w jego ramiona.
    - A ja nie oddałabym tych chwil za żadne skarby świata. Wszystko co mam kochanie leży na tym jednym ogromnym łóżku i nic więcej do szczęścia nie jest mi potrzebne.
    Nyks
    Nyks
    Lepiej nie zadzierać


    Liczba postów : 1981
    Join date : 02/01/2015
    Age : 30
    Skąd : Z małej, zapuszczonej wiochy...

    KOMNATA GŁÓWNA - Page 3 Empty Re: KOMNATA GŁÓWNA

    Pisanie by Nyks Pią Mar 13, 2015 9:54 am

    Z cichym westchnieniem wtulił twarz w jej cudownie miękkie włosy, rozkoszując się cudownym zapachem łąk pełnych rozmaitych kwiatów.
    - Tak. Widzieć was zdrowe i szczęśliwe, to wszystko czego pragnę - przytaknął na jej słowa z ciepłym uśmiechem. - Mając was blisko mam cały świat - pocałował ją delikatnie w skroń. - Nic ci nie potrzeba?
    Selene
    Selene
    Dręczyciel


    Liczba postów : 2121
    Join date : 01/01/2015
    Age : 39
    Skąd : Piękna kraina zabita deskami

    KOMNATA GŁÓWNA - Page 3 Empty Re: KOMNATA GŁÓWNA

    Pisanie by Selene Pią Mar 13, 2015 10:00 pm

    - Nic mi nie potrzeba. Wszystko mam przy sobie kochanie. Wzięłabym tylko prysznic choć chyba mi się nie chce - westchnęła, wygodnie układając się na miękkim posłaniu. Łóżko było tak wygodne, że mimowolnie przymknęła powieki. - Jak ty spałeś na tej mojej kanapie? - spytała, kręcąc w niedowierzaniu głową. - Przeszedłeś katorgę, zamienić tak wygodne łóżko na sprężastą i niewygodną kanapę w moim salonie.
    Nyks
    Nyks
    Lepiej nie zadzierać


    Liczba postów : 1981
    Join date : 02/01/2015
    Age : 30
    Skąd : Z małej, zapuszczonej wiochy...

    KOMNATA GŁÓWNA - Page 3 Empty Re: KOMNATA GŁÓWNA

    Pisanie by Nyks Pią Mar 13, 2015 10:29 pm

    - Prysznic, mówisz... nie widzę problemu. Łazienka jest zaraz za tamtymi drzwiami - wskazał odpowiednie, z kilku widniejących w komnacie. - A jeśli chcesz, mogę Ci również towarzyszyć - dodał, tajemniczo się uśmiechając, po czym uniósł brew w geście zaciekawienia na jej słowa. - Ale byłem blisko ciebie, kochanie. To wynagradza wszystkie katusze, które doprawdy, nie mam pojęcia gdzie widzisz - odparł, kręcąc w niedowierzaniu głową i cicho zaśmiał się pod nosem. - Nie jest aż tak niewygodna, jakby zdawała się być - dodał, zerkając na ukochaną spod oka.
    Selene
    Selene
    Dręczyciel


    Liczba postów : 2121
    Join date : 01/01/2015
    Age : 39
    Skąd : Piękna kraina zabita deskami

    KOMNATA GŁÓWNA - Page 3 Empty Re: KOMNATA GŁÓWNA

    Pisanie by Selene Pią Mar 13, 2015 10:34 pm

    - Siedziałam na niej i siedzę, a właściwie leżę na tym łóżku więc widzę różnicę - odparła, po czym delikatnie objęła go w tali. - Jesteś cudowny, a ja chyba jednak zrezygnuję dziś z prysznica i potulę się do swojego anioła - dodała po czym cicho westchnęła wtulając się w jego ramiona.

    Sponsored content


    KOMNATA GŁÓWNA - Page 3 Empty Re: KOMNATA GŁÓWNA

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Czw Mar 28, 2024 5:57 pm