Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

HOL I SIEĆ KORYTARZY - Page 4 GmmuXwPImage Map

2 posters

    HOL I SIEĆ KORYTARZY

    Nyks
    Nyks
    Lepiej nie zadzierać


    Liczba postów : 1981
    Join date : 02/01/2015
    Age : 30
    Skąd : Z małej, zapuszczonej wiochy...

    HOL I SIEĆ KORYTARZY - Page 4 Empty Re: HOL I SIEĆ KORYTARZY

    Pisanie by Nyks Pon Kwi 27, 2015 10:08 pm

    - Jak na elfa jesteś dość młoda, acz wiekowa zarazem - odparł z cichym westchnieniem Hamid, zerkając na nią spod oka. - Acz zapewne wiesz, że krew twojej rasy, w nieodpowiednich rękach jak tej psychopatki, jest dość... niebezpiecznym narzędziem? - zapytał się, zerkając na nią pytająco. - Niezwykle potężnym, ale przy tym szalenie nieprzewidywalnym do końca? - omiótł ją spojrzeniem. - Moi bracia może nic sobie nie robią z waszych żyć, ale nasz ojciec owszem. I nie zbieramy tu by was wykorzystać, ale by chronić. - Kiedy powiedziała że mu nie ufa, skinął krótko głową. - I słusznie. Nie można nam ufać, a przynajmniej nie w pełni...
    Selene
    Selene
    Dręczyciel


    Liczba postów : 2121
    Join date : 01/01/2015
    Age : 39
    Skąd : Piękna kraina zabita deskami

    HOL I SIEĆ KORYTARZY - Page 4 Empty Re: HOL I SIEĆ KORYTARZY

    Pisanie by Selene Wto Kwi 28, 2015 5:00 pm

    - A co jeśli ktoś na przykład tobie w końcu zaufa? Też będziesz uważał, że to błąd? - spytała, zerkając na niego z ukosa. - Wszyscy jesteście tacy okrutni i nie warci zaufania? To czemu przy mnie stoisz, skoro nie można ci ufać? Po co tu sterczysz?
    Nyks
    Nyks
    Lepiej nie zadzierać


    Liczba postów : 1981
    Join date : 02/01/2015
    Age : 30
    Skąd : Z małej, zapuszczonej wiochy...

    HOL I SIEĆ KORYTARZY - Page 4 Empty Re: HOL I SIEĆ KORYTARZY

    Pisanie by Nyks Sro Kwi 29, 2015 12:06 pm

    Haitańczyk, nim odpowiedział Francuzce, zamyślił się na chwilę, co tak właściwie miałby jej powiedzieć. Nie powinna mu ufać, a czuł, że w jakiś sposób właśnie to robi.
    - Wtedy bym mu za to podziękował - odpowiedział po chwili milczenia. - Nie wszyscy, większość - odpowiedział na kolejne jej pytanie. - A jestem tu, może nieco samolubnie, ale po prostu miłe jest mi twoje towarzystwo, Uriano.
    Selene
    Selene
    Dręczyciel


    Liczba postów : 2121
    Join date : 01/01/2015
    Age : 39
    Skąd : Piękna kraina zabita deskami

    HOL I SIEĆ KORYTARZY - Page 4 Empty Re: HOL I SIEĆ KORYTARZY

    Pisanie by Selene Sro Kwi 29, 2015 3:17 pm

    Parsknęła stłumionym śmiechem i spojrzała na niego z pobłażliwością.
    - Serio? Nie wiem czemu, ale jakoś trudno mi w to uwierzyć. Ja robię wszystko, aby moje towarzystwo nie było ci miłe, a ty twierdzisz, że jest ci miłe? Albo ja jestem dziwna, albo to miejsce. - Pokręciła głową w niedowierzaniu.
    Nyks
    Nyks
    Lepiej nie zadzierać


    Liczba postów : 1981
    Join date : 02/01/2015
    Age : 30
    Skąd : Z małej, zapuszczonej wiochy...

    HOL I SIEĆ KORYTARZY - Page 4 Empty Re: HOL I SIEĆ KORYTARZY

    Pisanie by Nyks Sro Kwi 29, 2015 3:48 pm

    - Ten archipelag jest magicznym miejscem, pełnym ukrytych tajemnic i... udzielającej się wszystkim energii - odparł Haitańczyk, kątem oka zerkając na elfkę. Miał dodać coś jeszcze, kiedy jego uszy doszły wrzaski i piski z salonu zmarszczył czoło, zerkając w stronę korytarza, którym tu przyszli. - Sądzę, że opuszczenie salonu to był dobry pomysł, moja droga - dodał z pozornym spokojem, znów zerkając na Francuzkę, zaciągając się zapachem otoczenia. - Nikogo nie ubyło, za to czuję nowe zapachy - myślał na głos, marszcząc przy tym czoło. Wyłapał jednego z lecących braci, którego przywołał do siebie. - Co tam się działo? - zapytał się, mierząc go spojrzeniem nie znoszącym sprzeciwu.
    - Węże. Mnóstwo węży - odparł jego brat, sam nie wiedząc do końca co tam się działo. - Tyle co widziałem przez okno.
    - Jak to? - Hamid domagał się odpowiedzi.
    - Nie powiem, bo głowy nie dam! - zawołał, odlatując gdzieś w stronę miasta.
    - Pute...* - zaklął pod nosem prześmiewca, zaciskając pięści na balustradzie. Zerknął na białowłosą pytająco. - Chyba powinniśmy tam sprawdzić. Dasz radę, czy mam iść tam sam? - zapytał się, oczekując odpowiedzi.

    *Fr: Kurwa...
    Selene
    Selene
    Dręczyciel


    Liczba postów : 2121
    Join date : 01/01/2015
    Age : 39
    Skąd : Piękna kraina zabita deskami

    HOL I SIEĆ KORYTARZY - Page 4 Empty Re: HOL I SIEĆ KORYTARZY

    Pisanie by Selene Sro Kwi 29, 2015 10:14 pm

    Uriana westchnęła głośno w niedowierzaniu kręcąc głową. Przysłuchiwała się ich rozmowie czując jak przechodzą ją dreszcze. Nienawidziła węży i innych gadó podobnie jak żab i innych oślizłych stworzeń.
    - No dobra chodźmy - mruknęła. - Może jesteśmy potrzebni?
    Nyks
    Nyks
    Lepiej nie zadzierać


    Liczba postów : 1981
    Join date : 02/01/2015
    Age : 30
    Skąd : Z małej, zapuszczonej wiochy...

    HOL I SIEĆ KORYTARZY - Page 4 Empty Re: HOL I SIEĆ KORYTARZY

    Pisanie by Nyks Sro Kwi 29, 2015 10:39 pm

    Haitańczyk skinął krótko głową, po czym cicho westchnął i poprowadził ją z powrotem w stronę zatłoczonego salonu.
    - Oby to był fałszywy alarm - mruknął pod nosem, przecierając twarz dłonią.

    ---> Salon III / Uriana i Hamid

    Sponsored content


    HOL I SIEĆ KORYTARZY - Page 4 Empty Re: HOL I SIEĆ KORYTARZY

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw Mar 28, 2024 11:12 pm