Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  MURAT

  Share
  Selene
  Selene
  Dręczyciel

  Liczba postów : 2121
  Join date : 01/01/2015
  Age : 34
  Skąd : Piękna kraina zabita deskami

  MURAT

  Pisanie by Selene on Sob Sty 24, 2015 9:55 pm
  MURAT

  Wiek, data urodzenia: 18 000 lat
  Narodowość: Albańczyk
  Rasa: Kruk prześmiewca
  Zawód: Biznesmen
  Stan cywilny: Wolny strzelec

  Motto: "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu.".

  Twarzy udziela: OMAR BORKAN  Wygląd:  Wysoki, liczący ponad 2m wzrostu, o ciemnej karnacji i pięknych czarnych oczach młodzieniec ze skrzydłami koloru czarno-brązowego. Atletyczna budowa ciała, oraz piękne albańskie rysy twarzy wskazują na szlacheckie pochodzenie i dodają mu nonszalancji i tajemniczości. Często nosi specyficzne nakrycie głowy, jeśli go nie nosi naszym oczom ukaże się niemal łysa głowa, gdyż nie znosi on długich włosów.
  Ma charakterystyczną bródkę, baki i ubiera się zwykle jak typowy arab, choć często chadza ubrany jak przeciętny człowiek.
  Charakter:  Murat jest bardzo skrytym osobnikiem, małomównym i niebezpiecznym. Nie ma w nim współczucia, aczkolwiek nie zaznał jeszcze tego uczucia. Zwykle nauczony brać, to na co ma ochotę, nienawidzi sprzeciwu i ludzi mających własne zdanie. Nie liczy się z nikim i niczym, jedynie jego własny ojciec, może wpłynąć na jego decyzje i sposób zachowania. Jego uroda przyciąga kobiety jak ćmy do światła. Ze względu na kraj, w którym urodził się Murat, oraz fakt jak traktowane są w nim kobiety, każda dama, chcąca poznać pana Murata nieco bliżej powinna zastanowić się stukrotnie, nad swym dalszym losem, jeśli już dostanie się w ramiona tego prześmiewcy.
  Murat kocha alkohol, porządne cygara i drogie lokale. Czasem bywa dobroduszny, ale takie przejawy okazywania serca, zdarza się mu raz na stulecie. Zwykle zabija każdego kto wlezie mu w paradę. Nie znosi wampirów i wiedźm, budzą w nim bardzo negatywne emocje. Elfów zna bardzo mało, a każda Elfka która wpadła w jego ręce zwykle źle skończyła. Odkąd pojawił się na wyspie, miejsce to, stało się szczególnie niebezpieczne nie tylko dla ludności, ale również dla lokali, w których Murat postanowił się ugościć.
  Nie szuka związku, nie ugania się za kobietami, nie zna uczucia miłości.
  Rodzina:  Ojciec Kalona, matka zmarła, gdy był jeszcze młody.
  Olbrzymia ilość rodzeństwa, w tym najbardziej ulubieni to Rephaim, Sabbahatin, Shikamaru, Ronald, Magnus.
  Historia:  Urodzony jako owoc miłości niestety tylko ze strony matki, która była jedyną kobietą, którą kochał. Gdy zmarła, podróżował. Ojca nigdy nie dane mu było poznać, dopiero po wielu latach odnalazł go i już przy nim został. W Albanii dorobił się ogromnego majątku, mordując oraz kradnąc i zabierając sobie wszystko co uznał, że mu się należy.
  Opis umiejętności:  - Para się magią
  - Czarnobrązowe skrzydła spełniające funkcję tarczy,
  - Bezwzględność
  - Brak ludzkich odruchów
  - Mistrz iluzji i kłamstwa
  - oraz wszelkie inne cechy przypisywane prześmiewcom.
  Słabe strony:  {słabe strony postaci: jej lęki etc}
  Inne ciekawostki:  Murat jest osobnikiem siejącym ogólny strach, lęk i panikę, jednak nie działa on nigdy pod wpływem impulsu i nie znaczy, ze jest chodzącym mordercą z piekła rodem. Czasami zadowala się robiąc swej ofierze zwyczajnie na złość, jednak biada temu, kogo Murat nie znosi.
  Ekwipunek i aktualny strój:  Czerwony turban w czarną kratkę, wytarte i podarte na kolanach dżinsy, telefon komórkowy, portfel, paczka papierosów.

  LINK DO DOMU POSTACI:
  http://atlantydarpg.forumpolish.com/f65-palacyk-murata  Selene
  Selene
  Dręczyciel

  Liczba postów : 2121
  Join date : 01/01/2015
  Age : 34
  Skąd : Piękna kraina zabita deskami

  Re: MURAT

  Pisanie by Selene on Pią Maj 22, 2015 9:42 pm

  UMIEJĘTNOŚCI PREMIOWANE SESJĄ
  1)
  Kolorowy Płomień

  OPIS:
  Magia Ognia, w której użytkownik tworzy płomienie o różnych barwach, gdzie każdy z nich ma szczególne właściwości lub skutki. Na przykład użytkownik może stworzyć niebieski płomień, który jest zimny, żółty płomień,który będzie cuchniał odrażająco, fioletowy płomień, który przykleja się do obiektów oraz wiele innych. Magia ta pozwala użytkownikowi na kontrolę innych płomieni, dając mu przewagę nad przeciwnikami, którzy także korzystają z Magii Ognia. Jednakże jeśli przeciwnik ma pełną władzę nad swoim ogniem, kontrola płomieni użytkownika nie będzie na niego działać.

   Obecny czas to Wto Mar 26, 2019 11:07 pm