Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  REPHAIM

  Share
  Selene
  Selene
  Dręczyciel

  Liczba postów : 2121
  Join date : 01/01/2015
  Age : 34
  Skąd : Piękna kraina zabita deskami

  REPHAIM

  Pisanie by Selene on Sob Sty 24, 2015 5:50 pm
  REPHAIM

  Wiek, data urodzenia: 35 000 lat
  Narodowość: Nie znana
  Rasa: Kruk prześmiewca
  Zawód: Ekonomista
  Stan cywilny: Zaręczony z Kateriną Gregorievą

  Motto: "Ponieważ nie wiadomo, gdzie czyha na Ciebie śmierć, czekaj na nią wszędzie."

  Twarzy udziela: TRENT FORD  Wygląd:  Rephaim to wysoki mężczyzna, mierzący ok 2m wzrostu o chłopięcej urodzie. Ma idealne rysytwarzy, duże brązowe oczy, kasztanowe włosy średniej wielkości, zwykle ułożone w nieładzie, oraz wielkie skrzydła, których maść jest również w odcieniach i kolorach od jasnych po ciemne brązy. Jego twarz jest drobna.
  Jest atletycznej budowy ciała, ma szerokie ramiona i wąskie biodra. Proporcjonalny i idealny w każdym calu.
  Ma nieskazitelną skórę o jasnym odcieniu, na której nie ma żadnej skazy, poza jedną podłużną blizną na plecach, którą zadał mu wuj Ereb, podczas walki z ojcem. Rephaim próbując ich rozdzielić, został niechcący ugodzony mieczem Ereba i od tamtej pory na jego plecach widnieje twarda i zgrubiała blizna.
  Na jego drobnej twarzy gości zwykle kilkudniowy zarost, ma uroczy i zniewalający uśmiech, choć rzadko się uśmiecha oraz przenikliwe spojrzenie, które zdaje się przeszywać człowieka na wskroś.
  Nie znosi mody, nie interesuje się nią i zwykle porusza się bez górnego odzienia, jednak kiedy trzeba, potrafi ubrać się zgodnie z okolicznością w jakiej dane mu było się znaleźć.
  Charakter:  To bardzo mądry i inteligentny osobnik. Jest wiernym i oddanym synem, jednak jest bardzo skryty i małomówny. Unika kontaktów z ludźmi, nie ma przyjaciół. Ma silną wolę i własne zdanie, które odstawia na drugi plan jedynie w obliczu swego ojca. Potrafi zamordować z zimną krwią, jednak też bywa łagodny i uległy. Pomimo iż jest człowiekiem tylko w połowie nie wywyższa się i nie wynosi. Jest dumny, bywa również wyrachowany i podły. Potrafi jednak być bezinteresowny i pomóc przypadkowej osobie.
  Dla przyjaciół jest zawsze skory do pomocy, nigdy nie odmawia jej nikomu. Jest wiernym i oddanym przyjacielem, który zrobi niemal wszystko dla osoby ważnej w swoim życiu.
  Nawet rozgniewany, zawsze jest uczciwy i sprawiedliwy, tak samo jak zawsze w każdej sytuacji jest niezwykle opanowany, wręcz nie okazuje emocji, przez co jest trudny do rozgryzienia.
  Szwędobylski, ciekawski, ojca rozumie tak dobrze, iż wystarczy, że na niego spojrzy i już wie, co gra mu w duszy.
  Nienawidzi nieuczciwości i niesprawiedliwości, w każdej sytuacji zawsze wysłuchuje racji obu stron. Nigdy nie działa pod wpływem impulsu, nawet sprowokowany, potrafi szybko oszacować sytuację.
  Kocha szybować w przestworzach, w obliczu zagrożenia, działa szybko i bez skrupułów.
  Raz oszukany nigdy nie zaufa już danej osobie. Jego zaufania nie odzyska nawet jego brat, jeśli okaże się, że go zawiódł. Zawsze jest też konsekwentny w działaniu.
  Ma nieprzeciętną intuicję, która nigdy go nie myli.
  Rodzina:  Najbliższy jego sercu jest ojciec Kalona, matka nie przeżyła porodu. Ma też ogromną liczbę braci i ani jednej siostry.
  Historia:  Pierwsze dziecko Kalony zrodzone z gwałtu i przemocy. Jest najbardziej bliski Kalonie. Z Kruków Prześmiewców jest też najbardziej ludzki. Kiedy dokładnie się urodził nikt już nie pamięta. Od zawsze jest silnie związany ze swoim ojcem, którego kocha bezgranicznie i darzy wielkim szacunkiem, wypełniając każdy jego rozkaz.
  Przez wieki podróżował po świecie, nabywając przeróżnych umiejętności i sprawności. Z nudów rozpoczął szkołę i ukończył studia wyższe.
  Od czasu kiedy spotkał się z ojcem, jest z nim nie rozłączy i towarzyszy mu wszędzie.
  Opis umiejętności:  - Wielkie kasztanowe skrzydła, które spełniają też funkcję tarczy obronnej.
  - Przenikliwe spojrzenie.
  - Jego krew leczy.
  - Nie ulega hipnozie.
  - Nieśmiertelność.
  - Małomówność.
  - Skrytość.
  - Przebiegłość.
  - Wyostrzone zmysły.
  - Siła.
  - Szybkość.
  - Niezwykła sprawność.
  - Potrafi uczynić to i owo a także zmusić osobnika do wszystkiego, co zechce siłą woli.
  - Czyta w myślach.
  - Nieomylna intuicja.
  Słabe strony:  {słabe strony postaci: jej lęki etc}
  Inne ciekawostki:  Ciekawostką jest to, że Rephaim jest osobą małomówną, ale kiedy dobrze się go podejdzie, odda serce na dłoni... Tak Katerinko... jesteś w tym mistrzynią.
  Ekwipunek i aktualny strój:  Brązowe sztruksowe spodnie, koszulka polo, telefon komórkowy, opakowanie mentosów, portfel i zdjęcie Kat.  Selene
  Selene
  Dręczyciel

  Liczba postów : 2121
  Join date : 01/01/2015
  Age : 34
  Skąd : Piękna kraina zabita deskami

  Re: REPHAIM

  Pisanie by Selene on Sob Maj 23, 2015 12:41 am

  UMIEJĘTNOŚCI PREMIOWANE SESJĄ:

  1) Efekt Obszaru
  Ten typ Magii powoduje zmianę określonego obszaru. Może to być zatrzymanie celu w pewnym terytorium, z którego nie może się uwolnić. Zmiana obszaru może też polegać na ukryciu celu. Żaden człowiek ani zwierzę mogą nie być w stanie go znaleźć.

   Obecny czas to Wto Mar 26, 2019 11:57 pm