Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  JANE JEFFERSON

  Share
  Selene
  Selene
  Dręczyciel

  Liczba postów : 2121
  Join date : 01/01/2015
  Age : 34
  Skąd : Piękna kraina zabita deskami

  JANE JEFFERSON

  Pisanie by Selene on Sro Sty 14, 2015 1:08 am
  JANE JEFFERSON

  Wiek, data urodzenia: 08.08.1984r (30lat)
  Narodowość: AMERYKANKA
  Rasa: ELF
  Zawód: RATOWNIK MEDYCZNY
  Stan cywilny: ZARĘCZONA Z KALONĄ

  Motto:  Nie ob­wi­niaj człowieka myśla­mi swej niewiedzy.
  Aby go oce­nić nie wys­tar­czą ani do­mysły , bądź włas­ne wizje.
  On może być całkiem in­ny niż bar­wy twych obaw.
  A to co on czu­je - jest je­go ta­jem­nicą , którą się podzieli je­dynie z kimś kto od­da mu swe ser­ce , nie osądzając za­nim co­kol­wiek piękne­go się zrodzi.  


  Twarzy udziela: Angelina Jolie  Wygląd:  Jane jest piękną młodą kobietą o błękitnych oczach i ciemnych blond, długich do pasa włosach. Jest szczupła i średniego wzrostu, a jej piękne pełne usta są jej zdecydowanym atutem. Ubiera się modnie i bardzo kobieco, podkreślając jednocześnie swoje atuty. Jest bardzo zadbana i zawsze można ją zobaczyć z nienaganną fryzurą oraz makijażem. Ma filigranową budowę ciała, małe szczupłe dłonie i łagodne spojrzenie oraz szpiczaste uszy.

  Charakter:  Jane jest delikatną i subtelną kobietą. Nie lubi się kłócić, ale nie oznacza to, że jest pokorna jak baranek. Ma swoje zdanie i nie łatwo narzucić jej inne poglądy. Jest uczciwa i sprawiedliwa, nie znosi kłamstwa. Jest również bardzo wrażliwa, łatwo ją zranić, a słowa niekiedy rozbiera na czynniki pierwsze. Jest wyrozumiała, nikogo nie osądza jak również sama nie chce być oceniana. Postępuje zawsze zgodnie z sumieniem i idzie zawsze tam, gdzie prowadzi ją serce. Jest wierną przyjaciółką i oddaną oraz wierną w miłości.
  Jest skromna i cicha, zwykle łatwo ją spłoszyć lub zawstydzić, lub także zranić. Jest dobrym słuchaczem, jak również rozmówcą i choć nie zdaje sobie z tego sprawy, to jest dobrym filozofem i często nieświadomie wchodzi w filozoficzne klimaty.
  Kocha muzykę i poezję, dużo czyta, niemal pochłania wszystko, co wpadnie w jej dłonie.
  Ze względu na przeszłość, jest lękliwa i nieufna. Często miewa koszmary senne i popada w zamyślenie. Przestraszy się, gdy spróbuje się wymusić coś na niej siłą, gdy się na nią krzyknie, lub gdy się ją uwięzi.
  Z natury jest cicha, zwykle nie unosi się gniewem. Kocha przyrodę i konie, uwielbia zachody słońca i nienawidzi ciemnych i małych pomieszczeń.
  Ma niesamowity szósty zmysł, który nigdy jej nie zawiódł.

  Rodzina:  Nie posiada rodziny, ani rodzeństwa, aczkolwiek nic o niem nie wie. Jej przybrani rodzice zginęli w katastrofie lotniczej.
  Historia:  Rodzina Jane nie żyje, gdyż zginęła w katastrofie lotniczej, od tego czasu Jane przysięgła sobie, że nigdy nie wejdzie na pokład samolotu. Kiedy ich straciła była młodą dziewczyną, miała zaledwie dziewiętnaście lat.
  W wieku dwudziestu ośmiu lat, rozpoczęła pracę jako ratownik medyczny i związała się z pedantycznym lekarzem Jamesem, który był dużo starszy od niej i wykorzystywał ją głównie jako praczkę, sprzątaczkę i kucharkę. Wpadał w gniew z byle powodu, a z czasem zaczął także podnosić na nią rękę.
  Pewnego dnia, gdy przygotowywała kolację, James wrócił z pracy ze skaleczoną dłonią. Chcąc przemyć ranę, potrącił Jane, która właśnie kroiła warzywa i zraniła się w palec. Krew kapała po podłodze, a wściekły James wrzeszczał na nią w niebo głosy. Sam zaczął ścierać z podłogi jej krew, sprawiając jednocześnie, że jego rana na dłoni ubrudziła się jej krwią. Wtedy Jane nie zwróciła na to uwagi, ale James zauważył jak w oczach jego rana zaczęła się goić. Nic jej nie mówiąc na następny dzień pobrał jej krew, pod pretekstem badań. Po kilku dniach, poinformowana, że wyniki są fatalne, zostaje przewieziona do "kliniki", która okazuje się instytutem badań eksperymentalnych, gdzie zostaje sprzedana i uwięziona. Pozbawiona imienia i godności, poddawana jest eksperymentom, a jej krew pobierana jest niemal codziennie. Po około roku, z trudem uciekła i w pośpiechu postanowiła opuścić miasto. Zakradła się na jeden z prywatnych promów, mając nadzieję, że urywki rozmowy, które podsłuchała  o wyspie, doprowadzą ją do bezludnego, opuszczonego miejsca. Przerażona i samotna w ukryciu, zaprzyjaźnia się ze szczurem, który codziennie wieczorem przynosi jej w ząbkach jabłko. Brudna i zmęczona nie wie jeszcze kim jest i na czyim promie się ukrywa. Nocami by nie zwariować, delikatnie dopieszczając swojego szczura, przysłuchuje się mężczyźnie, który ma przyjemny melodyjny głos. Wsłuchuje się w jego kroki, gdyż jej kryjówka znalazła się tuż pod jego kajutą, jednak ów tajemniczy mężczyzna, często podnosi ton i wydaje polecenia. Jest nim zarówno zafascynowana, jak i bardzo się go boi. Często próbuje go sobie wyobrazić, a dzięki niemu zawsze wiedziała kiedy jest ranek i ile dni minęło od momentu kiedy weszła na jego statek. Po kilku dniach żeglugi, brakuje jej do picia wody i świeżego powietrza, którym nie cieszyła się od przeszło roku.

  Opis umiejętności:  Jane ma wspaniały szósty zmysł, nigdy jej nie zawiódł, a przeczucia zawsze się sprawdzają.
  Jej krew ma właściwości leczące.
  Słabe strony:  - Jest cicha, nie potrafi pyskować i atakować słownie.
  - Skromna i wstydliwa przez co często się rumieni i można wyczytać jej emocje z twarzy.
  - Lękliwa, czasami boi się własnego cienia, a już na pewno szybko wystraszyć ją kiedy się na nią krzyczy.
  - Delikatna nie tylko na ciele ale również na duszy, łatwo ją zranić zarówno cieleśnie jak i słownie.
  - Brak pewności siebie.
  - Niska samoocena, nie lubi swoich ust i zbytniej szczupłości.
  Inne ciekawostki:  {inne ciekawostki odnośnie postaci, którymi chcecie się podzielić}
  Ekwipunek i aktualny strój:  - Posiada jedynie zaprzyjaźnionego szczurka, któremu nadała imię Filon.
  - Biały kombinezon na zamek błyskawiczny,który uległ uszkodzeniu. Jej garderoba jest podarta i mocno przybrudzona, oraz przesiąknięta zapachem szczurów i stęchlizny.

  LINK DO DOMU:
  http://atlantydarpg.forumpolish.com/t337-atlantydy-1-1 Atlantydy 1/1
                                 
  http://atlantydarpg.forumpolish.com/f40-zamek-kalony  Zamek  Selene
  Selene
  Dręczyciel

  Liczba postów : 2121
  Join date : 01/01/2015
  Age : 34
  Skąd : Piękna kraina zabita deskami

  Re: JANE JEFFERSON

  Pisanie by Selene on Pią Maj 22, 2015 9:15 pm

  UMIEJĘTNOŚCI PREMIOWANE:
  Sesja z Glorią Kurudi:
  1) Posiadła ogromną moc i zdolność uprawiania magii.

   Obecny czas to Wto Mar 26, 2019 11:58 pm