Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  CZŁOWIEK - ISTOTA ZWYCZAJNA

  Share
  Selene
  Selene
  Dręczyciel

  Liczba postów : 2121
  Join date : 01/01/2015
  Age : 34
  Skąd : Piękna kraina zabita deskami

  CZŁOWIEK - ISTOTA ZWYCZAJNA

  Pisanie by Selene on Nie Sty 04, 2015 1:00 am  CZŁOWIEK


  BRAK OBRAZKA


  Spis treści:

  1: Historia rasy.

  2: Wygląd rasy.

  3: Charakter rasy.

  4: Mocne strony rasy.

  5: Słabe strony rasy.

  6: Znaki szczególne rasy.

  7: Umiejętności charakterysyczne rasy.

  8: Stosunek rasy do innych ras.

  9: Wskazówki do ogrywania.  1: Historia rasy.

  Człowiek, inaczej znany jako homo sapiens (człowiek rozumny), to najpopularniejsza rasa na świecie.
  Tych nadnaturalnych umiejętności brak. Jednak czasami zdarzają się osoby, które mają wizje przyszłości, bądź wyczuwają kłamstwo. Niektórzy widzą aurę, iż mogą wskazać rasę osoby, z którą rozmawiają, jednak nie zdarza się to zbyt często. Czasami zdarzają się również ludzie, zdolni rozmawiać ze zmarłymi. To jednak zdarza się najrzadziej. Choć ich nie posiada, nie znaczy to, że nie wie o istnieniu ras pozostałych, magii czy amuletach i ziołach, dla raz nadnaturalnych szkodliwych (jak choćby werbena czy tojad). Wielu z nich ma bliskich przyjaciół, a nawet kochanków wśród wampirów czy magów. Nie osądzajmy jednak książki po okładce. To, że się kumpluje z nadnaturalną, nie znaczy że jest gorszy!
  Przeciętność we wszystkim niestety ich cechuje. Każdy śmiertelnik, bez treningu, nie uradzi więcej niż 50-65 kilogramów za jednym podejściem. Wspomnianym treningiem może oczywiście podwyższyć tą liczbę, do niemal 200 kilogramów, jednak może skończyć się to przepukliną. Nie biegają również za szybko. Z rasami nadnaturalnymi w wyścigach nie mają po prostu szans.
  2: Wygląd rasy.

  Chyba nie trzeba dokładnie opisywać jak wygląda człowiek, gdyż dla każdego jego wygląd jest oczywisty, to najliczniejsza rasa na ziemi. Mają ręce, nogi, głowę, oczy, uszy nos i usta. Rozmawiają w różnych językach w zależności od kontynentu i państwa w którym się urodzili.    3: Charakter rasy.

  Mówi się, że ile jest ludzi tyle jest również charakterów i coś w tym jest. Otóż bywają lękliwi, wybuchowi, aresywni, posłuszni, mili, niemili, zajmują się różnymi sprawami, każdy lubi robić coś innego. Kochają, nienawidzą, płączą, krzyczą, śpiewają, każdy jest jedyny w swoim rodzaju.  4: Mocne strony rasy.

  trudno określić u nich dokładnie mocne strony, gdyż są ludzie, którzy mają dar do śpiewania, do uprawiania sportów, niektórzy potrafią rozmawiać z duchami. Kazdy jest wyjątkowy i posiada swój własny talent, który aby poznać trzeba z daną osobą troszkę pobyć.  5: Słabe strony rasy.

  - Są śmiertelnikami i bardzo rzadko dożywają 100 lat.
  - Starzeją się, a tym samym dręczeni są chorobami.
  - Są delikatni, nie odporni na urazy,
  - Muszą się pożywiać, a ich dieta musi być urozmaicona.
  6: Znaki szczególne rasy.

  Ludzie często mają znamiona, blizny, różny kolor włosów i oczu. Nie są szybcy i zwinni.  7: Umiejętności charakterystyczne rasy.

  - Potrafią wiele rzeczy, a czasami nawet zadziwić swoimi umiejętnościami. Sprawdzają się w każdej dziedzinie życia i są wyjątkowi.  8: Stosunek rasy do innych ras.

  Zdecydowana większość ludności, nie jest świadoma istnienia innych ras, o których słyszeli, ale uważają je za mity i legendy. Zwykle mając świadomość istnienia innej rasy dążą do poznania jej, a czasem do unicestwienia jej. Potrafią być nastawieni łagodnie i reagować strachem, jak również reagować gniewem i próbować zabić.  9: Wskazówki do odgrywania.

  Każdy prowadzi swojego człowieczka jak uważą za słuszne i przypisuje mu charakter jaki chce by miał. Pamiętajmy, że człowieka łatwo można przemienić w wilkołaka, wampira lub syrenę.

   Obecny czas to Wto Mar 26, 2019 11:54 pm