Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  KWARCE

  Share
  ATLANTYDA
  ATLANTYDA
  Mistrz Gry

  Liczba postów : 345
  Join date : 31/12/2014

  KWARCE

  Pisanie by ATLANTYDA on Sob Sty 10, 2015 8:03 pm  Kwarce  Kwarc różowy - Używany jest do oczyszczania energii. Ma wiele wspólnego z miłością i świetną atmosferą. Potrafi zażegnać kłótnie i spory, a także oczyścić powietrze po chorobie. Podnosi na duchu, a przy tym harmonizuje nastrój domowników. Aby oczyścić dom ze złych myśli należy wlać do buteleczki nieco różanej wody, a do niej włożyć kwarc, a potem rozpryskać substancję na cztery strony świata.

  Kwarc „Aqua aura” - Zwiększa energię konserwująca, a także pomaga w uzdrawianiu. Dzięki temu tenże kwarc jest idealnym przedmiotem do konserwacji warzyw i owoców. Aby uchronić jedzenie przed zepsuciem należy umieścić kwarc w misce, w której przechowujemy warzywa i owoce.

  Kwarc dymny - Przywraca narkomanów do realnego życia i normalnej działalności, natomiast morion sam zawiera pewne właściwości "narkotyczne" i jest w stanie zrekompensować cierpiącemu z braku narkotyku niedostatek odurzającego środka. Kwarc dymny wpływa na płodność daje słabymi chwiejnymi ludziom siłę i moc do urzeczywistnienia ich marzeń w życiu. Usuwa niejasne formy myślowe i blokady, Jest kamieniem antydepresyjnym. Używany w formie biżuterii albo jako kamień osobisty wprawia w ruch instynkt przeżycia i umacnia naszą ziemską świadomość. Czarne prześwitujące kryształy kwarcu noszą nazwę morionów. Zarówno kwarc dymny jak i morion posiadają właściwości lecznicze ułatwiające narkomanom i palaczom przejście trudnego okresu odwykowego.

  Kwarc różowy - Ze względu na swoje wyrównujące i oczyszczające właściwości powinien być przede wszystkim używany w przypadku dolegliwości serca. Kładziemy go wówczas w okolicy serca i już po chwili można odczuć jego lekkie odprężające nas wibracje. W dzisiejszych materialnych czasach różowy kwarc uwalnia nas od stresów, lęków i smutków. Zwany jest też kamieniem miłości, ponieważ ułatwia pozyskiwanie i utrzymanie wzajemnego uczucia.

  Kwarc z rutylem (igiełkowaty) - Znosi blokady i bóle w ciele. Poleca się go kłaść na chore miejsca, albo nosząc przy sobie często dotykać. Leczy choroby płuc, zaziębienia i wzmacnia tarczycę. Włożony pod poduszkę, wpływa na jakość naszych snów.

   Obecny czas to Wto Mar 26, 2019 11:54 pm